【Тигрова порошкова】 Ґрунтовка для обробки поверхні алюмінієвої обшивки в приміщенні

- Dec 13, 2017 -

Алюмінієві панельні прикраси для приміщень, в тому числі алюмінієва панель з колоної, алюмінієва панель для стін, алюмінієва стеля і т. Д., Обробка поверхні зазвичай використовується для порошкового покриття, це естетика, міцність. Міжнародне визнання найкращим порошковим покриттям - порошок Тигра з Сполучених Штатів, його продуктивність, тривалість життя краща, ніж будь-яке загальне порошкове покриття на ринку.


Column Aluminum Cladding Panel

 

Ми, Bahe - американська компанія Tiger, що спеціалізується на виготовленні бризок, призначена для виробництва аерозолів, професійно надають високоякісні алюмінієві панельні продукти для високоякісних інтер'єрів. Компанія Dongguan Golden-Yellow Leaves відібрала білий тигр обробки поверхні порошку Bahe для панелі алюмінієвої обшивки колон. настінна алюмінієва панель та інші вироби, це підвищує ступінь ефекту оздоблення всієї внутрішньої поверхні приміщення. І не хвилюйтеся про те, що панелі будуть перетворюватися кольорами хімічним дією з киснем


Column Aluminum Cladding Panel


Column Aluminum Cladding Panel

 

Bahe , як виробники алюмінієвої панелі для будівельних матеріалів, а також американський тигр порошок Китаю, один з небагатьох виробників, що спеціалізується на виробництві аерозолів, докладає зусиль для клієнтів, які підбирають високоякісну алюмінієву панель та інші криті алюмінієві панельні вироби, щоб клієнти дійсно могли купити відпочинок гарантований!