Основними факторами, які визначають якість і ціна алюмінієвої плити перекриття

- Sep 11, 2017 -

Алюміній матеріали для стелі алюмінієвого сплаву, не може бути Чистий алюміній. Але через різні сплаву контент, спричинені механічні властивості алюмінієвого сплаву відрізняється, поточний внутрішнього використання віспа матеріали для алюмінієвого сплаву ділиться на п'ять класів:

Перший клас: Алюміній магнієвого сплаву, також містить частину марганцю, великою перевагою матеріалу є хорошим антиоксидантного потенціалу і через марганцю вміст, так є певною міцність і жорсткість, є ідеальним матеріалом, робити віспа. Китаю Southwest алюмінієвий завод алюмінієвих обробки виконанні найбільш стабільною.

Другого сорту: Алюміній Марганець сплаву, матеріал міцність і жорсткість трохи краще, ніж алюмінію магнієвого сплаву. Але антиоксидантної трохи нижче, ніж алюмінію магнієвого сплаву. Такі, як обидві сторони здійснюються захисні лікування, в основному для вирішення своїх антиоксидант недостатньо так добре, як недоліки алюмінію магнієвого сплаву, вітчизняних Ruimin алюмінієві алюмінієві обробки виконанні найбільш стабільною.

Третій сорт: алюмінієвого сплаву, сплаву марганець, магній вміст менше. Так його міцність і жорсткість, значно нижче, ніж алюмінію магнієвого сплаву та сплави алюміній Марганець (але її ціна є дорогою). Через його м'якою просто, щоб процес, як, скільки товщину, basic для задоволення самих основних зведеності