Пробивки алюмінієвої панелі дизайн---Мережа ресторанів

- Nov 30, 2017 -

З точки зору продовольчої прикраса стилі ресторан, здається, безглузді. Це просто надання місця для клієнтів, деякі прикраси стилів, самостійної рекламується, у той час як інші роблять клієнтів задумливість. Це не сумніваюся, що останній не є настільки впертий. Так на початку цього проекту є єдиним чинником ми вважали, що є: вона повинна бути сучасного.


вид прикраси панелі алюмінієві

4.jpg
   5.jpg

Обідня насправді це Мульти-сенсорний досвід; хвилювання показник становить від несподіваних стимул. Так, ми створюємо дивні сцена для людей, поки вони зробити знайомі речі для того, щоб отримати повний і складний досвід.


Інтер'єр пробивки конструкції панелі алюмінієві

6.jpg    11.jpg

Світло є інструмент, який використовується для візуалізації емоції, завжди температури.

11.jpg    12.jpg    13.jpg    15.jpg    

Алюмінію є наступальних і захисних матеріалів, що призводить до почуття кризи і відсутності безпеки. Це, безсумнівно, кращий спосіб висловити дивні сцени. Увесь проект загорнуті і розділити на одному матеріалі. Вона має віртуальний і реальність інтервалів, багатошарові нечітких суперпозиції візуальні ефекти. Атмосфера дивні і цікавих рішень. Крім того, вона підтримує зв'язок між блоками. Розмір блоку визначається відчуття безпеки.


панелі алюмінієві якості матеріалу

1.jpg 2.jpg


Кожен шматочок штампування перегородки є видошукач. Вона розкриває історію людей і подій. Тільки потік розповіді є живий, це як образного символи, раз ви бачили його, він зник.

8.jpg 9.jpg