Наньчан Xili Центр сучасного ділового будівництва

- Aug 20, 2018 -


xili-centre-architecture.jpg


Центр Наньчан Xili, розташований на центральній осі річки КБР на ядрі міста Чаоян, примикає до річки Ганджан на заході з видом на світове хмарочосну вежу Хонгского пляжу через річку та примикає до мосту Чаоян, розташований на березі "мостова вежа" моста, з міською відповідальністю представляє бізнес-район Бінджан і створює ворота знаку нового міста Чаоян. В якості нової орієнтир він успадковує міський контекст нанчан і веде майбутнє нанчан.


xili-centre-business-building.jpg


Архітектура орієнтир, як орієнтир космічного вузла та візуального магніту міста, повинна бути скромною і дружньою для міста та навколишнього середовища, органічно інтегруватися з містом і жити в гармонії, дотримуючись досконалості. Розташований на березі річки Ганьцзян, новий комерційний пам'ятник центру nanchang-nanchang xinli, дизайн цілісного процесу tianhua, демонструє естетичну цінність відмінного дизайну та східної мудрості, а також представляє зовнішній вигляд і функцію архітектури та контексту. і місто, форма і функція.


xili-centre-aluminum-veneer-canopy.jpg


Наньчан Xili центр башти прямо посадка, немає кімнати спідниці. Конструкція дна будівлі враховує загальну макет і висоту будівлі. Тривимірний вигнутий сильний дощ Пенг, пропорційний баштовій площі 200 м, що охоплює більше 80 м, 13 м у самому високому місці, і 6 м у самому нижньому його краю, виглядає як трясуча стрічка з землі і дуже динамічна, що повторює підйом башта і створення динамічного нижнього простору.


xili-centre-aluminum-cladding-ceiling-system.jpg


Для того, щоб досягти ефекту однієї колоннади, конструктор проектував дві маленькі сталеві стовпчики для формування ефекту однієї колонки. Відповідно до оптимального інтервального ефекту, було прийнято 6 груп планових стовпців. Для того, щоб досягти ефекту поверхні балдахина та поступової зміни розміру секції, структурний конструктор використовував форму внутрішнього скелета для першого виконання балки, а потім для виконання пластини за межами балки, що чудово усвідомив ефект "повітряний стример".


xili-centre-aluminum-cladding-canopy.jpg


Потужність підлоги над рівнем моря збільшується з поверхні, а крижана дах стає ідеальним переходом між будівлею та землею, з динамічною силою, що відповідає фасаду та ландшафту. Важкий дощовий купол вирішує функціональні вимоги входу та виходу, а також забезпечує безперешкодне пожежне кільце. У той же час він об'єднує дренаж та освітлення в конструкції вузла. Обтічна форма має хорошу провідність, яка відбиває динамічну силу обміну кільця навколо нього. Наньчан Xinli центр першого поверху простору в поєднанні з ландшафтним дизайном, що демонструє дружнє відкрите ставлення до міста