Ви бачили стелі алюмінієвих дефлекторів, зібрані в круглий стіл?

- Dec 12, 2017 -

Зараз алюмінієві дефлектори Широко використовуються матеріали для покрівлі в області архітектурного оформлення, більшість з яких викладені у вигляді плитки на стелі. Фактично, алюмінієві стельові отвори можуть бути налаштовані на багато форми, різні декорації, декоративний ефект буде іншим.


案例图片1.jpg


Дефлектори з алюмінію. Стеля з візуальним ефектом створює враження, що це квадрат, але після сміливого дизайну дизайнера алюмінієві перегородкові стельки складаються з круглої форми, що дає інший візуальний вираз. Стеля з алюмінієвого грануляту з деревини. Стеля з підвісною люстрою та фарбуванням чорнила дасть антикварні теплі та зручні. Малий алюмінієвий дефлекторний стель може бути перероблений у безліч різних форм, вигнутий, хвилеподібний і т. Д., Можна налаштувати відповідно до вимог замовника різноманітних форм, щоб відповідати вашим примхам.


案例图片2.jpg

 

Bahe Будівельні матеріали Виробник довгостроковий фокус на різні алюмінію Eiling виробництва, щоб виробляти алюмінієвий дефлектор стелі 500000 метрів на місяць, ви можете дізнатись.