Гуанчжоу станція метро алюмінієва стеля

- Jan 18, 2018 -

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Perforated-Suspended-Ceiling-Tiles.jpg

На сьогоднішній день станція метро Гуанчжоу розвивається високими темпами, з 2017 року налічується 14 ліній метро, які утворюють розвинену транспортну мережу. Станція метро Гуанчжоу - це густонаселення, тому дизайн та прикраса в метро повинні бути розумними. Станція метро Гуанчжоу Лінія 1 використовує поєднання алюмінієвої плитки.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Perforated-Ceiling-Tiles-1.jpg

Такий тип стельових плит, як перший алюмінієвий плиток із гальковими плитами, розміром 300 * 1200 мм, може поєднувати різні розміри, щоб покрити верхні речі, такі як кондиціонер, електричні лінії, водяна трубка і т. д. Алюмінієва плитка з крючком може додавати світлову трубку , що робить ефект освітлення більш гарним.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Square-Tube-Ceiling-Tiles-3.jpg

У загальній площі в метро використовуються потолочні плитки з алюмінієвої квадратною трубкою діаметром 30 * 150 мм, які популярні в сучасній обробці стелі. Алюмінієва квадратна трубчаста стеля плитки максимальна довжина 6000 мм, може різати, розпилювати різним кольором і встановлювати різні конструктивні стелі.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Square-Tube-Ceiling-Tiles-4.jpg

Гуандун Bahe будівельний матеріал Co., ТОВ присягу на алюмінієві плитки плитки R & D, продажів і виробництва, ми закінчили багато торговий центр, станція, лікарня, готель і т. Д. Стінових облицювання та стелі рішення. Якщо вам потрібен малюнок, матеріали чи системне рішення, будь ласка, зв'яжіться з нами, ми надамо вам професійну відповідь якомога швидше.