[Художня порожниста алюмінієва панель] Для будівлі, щоб додати художні елементи

- Dec 07, 2017 -

Завдяки дизайнерському креативному дизайну, дозволити виробникам панельних алюмінієвих панелей Bahe знову може створити такі унікальні алюмінієві алюмінієві панелі . Нерегулярно вибитий візерунок виражає дизайнерський ефект, щоб створити унікальний та інноваційний для будівлі.

 

art hollow aluminum panel


Bahe Art Порожня алюмінієва панель являє собою машину для пресового друку з ЧПУ, виготовлену з алюмінієвих панельних виробів, апарат для вибивання з ЧПУ вибирає імпортне німецьке торгова марка TRUMPF, просто вводить CAD-проект, він буде програмуватися на машині з пробивною машиною. Верстат з ЧПУ із вказівками програми різьблення, машина автоматично запускається, вирізається, вирізається вимога до оформлення стилю візерунка, відполірована з рота надлишкового шипного краю, а потім після обробки поверхневим розпиленням, щоб отримати ідеальне мистецтво порожнистого алюмінієвого панельного продукту.

 

art hollow aluminum panel


Ця партія алюмінієвої панелі "Художня порожнина" призначена для індивідуальної обробки проекту виставкового залу в Індії, яка використовується для оформлення інтер'єру, і сподіваємося на ефект після встановлення.