Алюмінієвий круглий проект космічного дизайну

- Nov 30, 2017 -

З розвитком технологій фільм серіалів у кінотеатрах був оцифрований, купи кінематографічних барабанів більше не складаються в скринінгових кімнатах. У старі часи фільми зберігаються в кіноколлектах, фільми демонструються в кінотеатрах, виконуючи котушки на проекторах. Дизайнери прийняли обертальне рух котушок як тему цього кіно, зняті та зображені у вражаючому і сучасному середовищі перегляду фільмів.


5.jpg


Коли глядачі потраплять в лобі, вони будуть вражені круглими пластинами, розташованими по всій стелі. Плівкові катушки зображуються як величезні круглі пластини діаметром 2,8 метра, які ретельно пов'язані дизайнерами, разом створюють величезну і потужну функцію стелі. Ці плити розташовані в нагрівачі один до одного і розміщуються на різних висотах. Зовнішній малюнок деревини та освітлений ефект разом створюють почуття руху та припинення, нагадуючи фільмові барабани, заморожені посеред обертання. Пластини - це алюмінієві панелі, пофарбовані дерев'яними візерунками, де шаблон деревного зерна підвищує 3D-ефект і додає текстуру до плоских алюмінієвих панелей .

Дизайнери прийняли тональність землі як головну колірну схему для цього проекту, що створює м'яку та теплу атмосферу у фойє. На підлозі використовуються каміння в 2 різних відтінках коричневого кольору, ці довгі кам'яні смуги вирівнюються за допомогою функції "кругла плита", темні камені імітують тіні, нанесені на підлогу ці плити. Лінійний шаблон підлоги також зміцнює відчуття руху стель, що призводить до динамічної атмосфери в лобі.


3.jpg


круглі пластини, що представляють плівкові ролики, продовжують перебувати по всій стелі, приносячи візуальний шок для глядачів, але в той же час земні тони створюють теплу атмосферу у фойє


1.jpg


Камінні смуги в 2 різних відтінках коричневого кольору паралельні круглим плитам під стелею, які ретельно пов'язані дизайнерами


2.jpg


6.jpg


4.jpg