Лист алюмінієвий листового металу на вимоги до точності

- Sep 11, 2017 -

За нормальних обставин Шпон алюмінію є пакетного числа виробництва, а потім будівництво сторону, щоб встановити а потім наступний пакет зі виробництво і переробка. У цьому контексті для цього необхідно, що виробництво і переробка алюмінієвих виробів шпону не може бути занадто багато помилок. Початок трохи помилка, повільно накопичується, це зробить задньої поверхні алюмінієвих Шпон обробки і навіть встановлених проблеми.

В обробці алюмінієвий Шпон, по суті, є країн, що відносяться до рекомендованих стандарту, перерахованих стандартів дуже чітко зазначеними в відповідні параметри положень, таких як розмір алюмінієвий шпону, специфікації є довгий і широкий, товсті, складаний висоти, діагональні різницю і так далі. Довжина і ширина визначають базову форму алюмінієвий Шпон, хоча товщина впливає на продуктивність всього шпону. Незалежно від версії шпону товщина помилка повинні контролюватися в межах 0,1 мм. І максимальна помилка дозволила по довжині і ширині 1 мм коли довжина і ширина розміри шпону алюмінієвий менш ніж 2000 мм. Коли більша за 2000 мм довжини і ширини, помилки не може перевищувати 1,5 мм.

І висоту алюмінієвий Шпон, інформаційні технології та розмір алюмінієвий шпону має відносини, так що положень не може перевищувати 0,5 мм, як і для алюмінієві пластини діагональні допустимих помилка діапазоні, коли довжина алюмінієвих шпону є менш ніж 2000 мм , дозволити присутності 2 мм помилка, якщо довжина більше 2000 мм, то повідомлення про помилку не може перевищувати 3 мм.

Як листового алюмінієвого листового металу, що випускаються технічних робітників у виробничий процес, він може зробити обробку з алюмінієвої плити є певні помилки, алюмінієвого листового металу профнастилу необхідно контролювати цю помилку в розумним комплекс , так що виробництва й переробки алюмінієвої шпону повинна бути в точній відповідності з положенням про державні вимоги з точністю до гарантувати, що кваліфіковані продукт.