Торговий центр зовнішні стіни алюмінієвий облицювання системи

Торговий центр зовнішні стіни алюмінієвий облицювання системи

Поверхнева обробка: PVDF покриття
Покриття бренду: PPG, Akzo Nobel
Матеріал: Алюмінію, сплавів алюмінію
MOQ: 200 кв. м.
Доставка застереження: FOB, CIF

Відомості про продукт

Як форма куртини завіса стіни алюмінієвий шпону в основному використовується для стіни затінення і -освітлення стін замість мозаїки і загальні Піскоструминне стін. З її легкий вага, високої жорсткості, погода і Корозійна стійкість; Це можуть бути перероблені в різних складних фігури: площині, дуга поверхні сфери, з багаті кольору обробки поверхні, простий монтаж і будівництво, зручний прибирання і обслуговування і відмінний захист і вогонь природоохоронного функції. Через дії різних навантаженнях на висотних будівель в усі часи, особливо сильний вітер тиск мозаїки легко впасти, і завісу Стіновий матеріал слабкі твердості буде деформується з-за великих вітрових тиску.


aluminum-cladding-system.jpg

aluminum-cladding-panels-1.jpgaluminum-cladding-panels-2.jpgaluminum-cladding-panels-3.jpgЗавіса стіни алюмінієвий шпону підходить для прикраси старший офісної будівлі, офіс, покупки площі, коридор, аеропорту, залізничного вокзалу, заводські корпуси, лікарні, клуб, банк, торговий центр, виставковий зал, і т. д.
Zhuhai-New-City-Aluminum-Cladding-System.jpgNew-Sun-City-Aluminum-Cladding-Wall-System.jpg
Tigu-Aluminum-Curtain-Wall-System.jpgПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ                                                                                                     


1. чому вибір СІАНЮ?

муніципалітет) з 8 років досвід виготовлення сертифікованих алюмінієвих виробів (лицювальна панелі стіни і стельові плитки) до більш ніж 30 країнах & регіонів з Сінгапуру будучи нашому Центрального ринку.

б) надають широкий спектр алюмінієвий серії продуктів з гарною якістю і найбільш конкурентоспроможними цінами.

c) пропонує добре упаковки & відвантаження пропозиція, щоб уникнути зайвих турбот.

d), що мають професійні, позитивні & чуйний торгові команди забезпечити надійний сервіс. Ви можете мати наш видатний післяпродажне обслуговування в будь-який час.

e) СІАНЮ завжди підтримує суворим стандартом для якості продукції з доброю репутацією. Ми забезпечуємо нашим клієнтом, що єдиним надійним якістю продукт надається.


2. доступний товщини і розмір?

Загальні товщина алюмінію лицювальна завісу стінові панелі є 1.5 мм, 2,0 мм, 2,5 мм, 3,0 мм і 4.0 мм.

Регулярні розмірів алюмінієвий облицювання панелі розмір 1220 * 2440 мм, ширина діапазону 900 ~ 1500 мм, довжина кола є 1800 ~ 4000 мм, це є досить гнучкими, щоб бути зроблені будь-якої форми згідно магазин малюнок.


3. що таке гарантія Вашого продукту?

Ми пропонуємо 15 років гарантії на структуру, поряд з PPG бренд покриття поверхні PVDF закінчити.


Розслідування