Панель алюмінієвого покриття з PVDF покриттям

Панель алюмінієвого покриття з PVDF покриттям

Специфікація: налаштована

Товщина: зазвичай 1.5-4.0 мм

Обробка поверхні: покрита PVDF

Сировина: алюмінієвий сплав серії 1100, 3003, 5257, 6061

Країна походження: Guangdong China

Відомості про продукт

Панель з алюмінієвої покриття з PVDF покрита широко використовується для її чудової стійкості до атмосфери, корозійної стійкості, легкого і красивого зовнішнього вигляду, легкої установки та інших переваг, він став новими металевими декоративними матеріалами для великого внутрішнього та зовнішнього оформлення будинку.

Панель з алюмінієвої обшивки з покриттям з PVDF має вищий захист навколишнього середовища, і її пластичність є незмінною для інших будівельних матеріалів, яку шукали архітектори.

Панель з алюмінієвої обшивки з покриттям PVDF використовується для різноманітних архітектурних стін, фасаду лобі, навісу, стовпів, підніжених коридорів, пішохідного мосту та інших частин оздоблення.

Є багато переваг відмінної якості панелей з алюмінієвої покриття з покриттям з PVDF

1, алюмінієвий фторопласт Алюмінієва оболонка Панельна поверхня покриття має чудову стійкість до атмосферних умов та анти-ультрафіолетові характеристики, колір довговічний і стабільний, нелегко зникати.

2, кислотні та лужні характеристики, можуть протистояти жорсткому середовищу вітру і сонця.

3, має гарну адгезію, високу в'язкість, ударну стійкість, сильну стійкість до забруднення, гладке покриття, легко чистити.

4, це з багатими кольорами, яскравим і красивим, гарною текстурою. Є монохромна фарба, металева фарба, ви можете максимально відповідати вимогам замовника.

Комбінація смол PVDF та неорганічних кольорів може мати тривалість роботи понад 10 років. Він відповідає кольоровим вимогам сучасної будівельної потреби. Він також користується по всьому архітектором і дизайнером з його вторинним персонажем і не завдає шкоди навколишньому середовищу.


1, Pop заклепка Алюмінієва покриття з PVDF-покриттям Panel-1.jpg

2, бронза алюмінію

3, піна

4, панель алюмінієвої обшивки

5, Self-tapping screw

6, Герметик

7, квадратна сталева труба

8, Кут сталевий

9, Встановіть гвинти

10, гвинт розширення


Алюмінієва покриття з PVDF-покриттям Panel-2.jpg


3.jpgIMG_3922.JPG

IMG_3925.JPGQQ图片20150907094148.jpg梅州客都汇 (16).JPG
16 联系 信息 3.jpgРозслідування