Панель алюмінієвого покриття мармуру

Панель алюмінієвого покриття мармуру

Специфікація: налаштована

Товщина: зазвичай 1.5-3.0 мм

Обробка поверхні: лікування мармуровим ефектом

Сировина: алюмінієвий сплав серії 1100, 3003, 5257, 6061

Країна походження: Guangdong China

Відомості про продукт

Алюмінієва панель із кам'яним малюнком з мармуровими матеріалами має водонепроникність та корозійну стійкість до різних хімічних розчинників. Воно має високу вогнестійкість, тому вогонь не спричиняє утворення токсичних газів при його спалюванні. Конструкція панелей з алюмінієвого покриття "Marble Effect Aluminium" є стабільною, самоочищення є сильним та має диверсифікацію кольорів.

Зразки зразків поверхні каменю з алюмінієвої панелі кам'яних візерунків дуже реальні, у них багата кам'яна текстура, ефект більш реалістичний. І є багато моделей поверхневого каменю, ви можете вибрати стиль, який вам подобається, на існуючих кам'яних лініях або надати нові зразки зразків для створення більш красивого стилю. Його поверхневий блиск високий, гладка дошка не забруднює олію, легко чистити.

Панелі алюмінієвого покриття мармурові ефекти мають водостійкість та корозійну стійкість до будь-якого хімічного розчинника. Не буде з'являтися отруйний газ як його вогнестійкий характер. Це розумно використовується з-за високої стабільності, самоочищення персонажа та різних кольорів. Що стосується справжнього мармурового каменю, панелі з алюмінієвої оболонки з мармуровим ефектом моделюють і легше встановлюються, а також мають легку, міцну жорсткість, високу міцність, хорошу стійкість до полум'я, відповідають вимогам до пожеж та іншими характеристиками. Все більше і більше дизайнер поставив його на перший вибір.


1, Pop заклепка Мармуровий ефект Алюмінієва оболонка Panel-1.jpg

2, бронза алюмінію

3, піна

4, панель алюмінієвої обшивки

5, Self-tapping screw

6, Герметик

7, квадратна сталева труба

8, Ангел спить

9, Встановіть гвинти

10, гвинт розширення


Мармуровий ефект алюмінієвого покриття Panel-2.jpg


仿石纹 (1).jpg仿 石纹 (2) .jpg11 我们 的 工厂 标题 .jpgРозслідування