Нерегулярна алюмінієва панель

Нерегулярна алюмінієва панель

Специфікація: налаштована

Товщина: зазвичай 2.0-3.5 мм

Поверхневе оброблення: поліефірне покриття порошковим покриттям, покриття з ПВДФ, термопереносу, обробка мармуром

Сировина: алюмінієвий сплав серії 1100, 3003, 5257, 6061

Країна походження: Guangdong China

Відомості про продукт

Bahe займається дослідженням та проектуванням неправильної панелі алюмінієвої обшивки, що відповідає вимогам будівельного декору. У поєднанні з різними потребами в будівництві, Баг налаштовує ідеальну форму алюмінієвої панельній панелі. Як і це негладкі алюмінієві панельні вироби, запалюються всі внутрішні та зовнішні елементи оформлення.

Неурегулярна алюмінієва оболонка Стильний дизайн панелі унікальний, структура є довільною і має різні форми. Завдяки інтеграції сучасних декоративних рисунків та відмінного дизайну часу це повністю відображає сутність нерегулярної алюмінієвої панелі.

Для нестандартного дизайну алюмінієвої панелі та обробки алюмінієвої панелі потрібні виробники мають високий попит, і він вимагає від виробника високої технології виробництва та сучасного обладнання. Бах знає це і усвідомлює важливість створення професійної команди дизайнерів, тому ми створюємо професійну команду дизайнерів та підтримуємо імпортне прецизійне устаткування для обробки, вдосконалюємо спеціальну систему обробки алюмінієвих панелей, що забезпечує спілкуванню платформи. За творчим дизайном дизайнера надайте попередні малюнки для поглиблення, а також посилання на модель. Підтримка з інструкцією з установки, доки не буде завершено прийняття. Зовнішня нерівна панель алюмінієвої обшивки стала однією з найпопулярніших сучасних будівельних фасадів.


1, Pop rivt Неурегулярна алюмінієва обшивка Panel-1.jpg

2, бронза алюмінію

3, піна

4, панель алюмінієвої обшивки

5, Self-tapping screw

6, Герметик

7, квадратна сталева труба

8, Кут сталевий

9, Встановіть гвинти

10, гвинт розширення


Неурегулярна алюмінієва оболонка Panel-2.jpg


IMG_1499.JPG友谊商店国金店 (2).jpg

友谊商店国金店 (3).jpg友谊商店国金店 (1).jpg11 我们 的 工厂 标题 .jpg
Розслідування