Видовбати алюмінієвої панелі обшивки

Видовбати алюмінієвої панелі обшивки

Специфікація: індивідуальні

Товщина: зазвичай 1,5-3,0 мм

Поверхнева обробка: поліестер з порошковим покриттям, PVDF покриттям, Термотрансферні друк, Мармуровий ефект лікування

Сировина: алюмінієвого сплаву 1100, 3003, 5257, 6061 серія

Країна виробник: Китай Гуандун

Відомості про продукт

Порожнистих з алюмінієвої облицювання панелі є архітектурних форм завісу алюмінієвої панелі конструкції стіни, видовбати на панелі алюмінієві у різноманітних мистецьких візерунки, не тільки мають декоративний ефект, але також може відображати різних будівлях працівника на Культура.

Підлоги з гардинно стінових панелей потрібна виробникам панелі алюмінієві мають високий інтелект і високою точністю CNC обладнання а також необхідність команда професійний дизайн, по кресленнях програмування обробки, створити досконалий мистецтво видовбати алюмінію панель продукти.

З ЧПУ обробка та числове керування будівництва через використання CNC обладнання для обробки матеріалів, і цифровий будівництво «цифровий» і «будівництво» концепції щеплення, почав перевизначити оригінальні архітектурні дискурсу.

Підлоги на куртини є за підтримки власний дискурс системи і числове керування обладнання для нарощування, на основі "Райзером" і "З ЧПУ будівництва"

Ми імпортуємо числове керування punch машина виклик TRUMPF. Це повному автоматичному панелі побиття ЧПУ штампування імпортовані з до Німеччини. Кожен шматок мистецтво різьблені алюмінієвої панелі серед фізичних осіб, це збільшує художні елементи для побудови прикраси. Це відноситься до внутрішніх і зовнішніх завісу прикраса стіни і Стелі підвісні. Вона стає гарячі тенденції на сучасні прикраси.


Заклепка 1、POPHollow Out Aluminum Cladding Panel-1.jpg

2、Alum квадратна дужка

3、FOAM

4、Aluminum оболонка панелі

5、Self розмов гвинт

6、Sealant

7、Square сталевих труб

8、angle сталі

Гвинти 9、Set

10、Expansion гвинт

Hollow Out Aluminum Cladding Panel-2.jpg


687dc00d-50bb-454d-9830-55d3ee1b7519.jpg 佛山图书馆新馆 (1).jpg

佛山图书馆新馆 (2).jpg 佛山图书馆新馆 (3).jpg镂空铝单板 (3).jpg


Розслідування