Вигнута алюмінієва панель

Вигнута алюмінієва панель

Специфікація: налаштована

Товщина: зазвичай 2.0-3.0 мм

Поверхневе оброблення: поліефірне покриття порошковим покриттям, покриття з ПВДФ, термопереносу, обробка мармуром

Сировина: алюмінієвий сплав серії 1100, 3003, 5257, 6061

Країна походження: Guangdong China

Відомості про продукт

Алюмінієва панель з вигнутими покриттями - це спосіб досягнення дугового та багаторівневого космічного дизайну. Велика різноманітність кольорів, обробка поверхні та вибір кривизни робить дугову панель алюмінієвої оболонки майбутньою тенденцією. Алюмінієва панель з криволінійною обшивкою з дугою, дугою і хвилеподібною трикутним стилем, вона може бути виготовлена ​​як перфорація звукової обробки або плоска панель.

Комбінація криволінійних алюмінієвих панельних ліній та кольорів не тільки показує продуктивність прямої лінії, але також може мати більшу продуктивність і стиль.

Різні вимоги до проектного проектування не однакові дуги, тому процедури обробки та методи обробки стають ще більш складними, вимоги оброблювального обладнання та вимог дизайнерського дизайну дуже високі, тому виробник має потребу у виробництві.

Його унікальний стиль у дизайні та різноманітній формі відповідає оформленню фасадів. Зовнішня панель з алюмінієвої обшивки стає чудовим і класним прикрасою для нової великомасштабної зовнішньої конструкції. і компанія Bahe має повноваження для досягнення цього.


1, Pop rivt Вигнута алюмінієва обшивка Panel-1.jpg

2, бронза алюмінію

3, піна

4, панель алюмінієвої обшивки

5, Self-tapping screw

6, Герметик

7, квадратна сталева труба

8, Кут сталевий

9, Встановіть гвинти

10, гвинт розширення
Вигнута алюмінієва обшивка Panel-2.jpg


6358302908309704302248263.jpg

Розслідування