Дерев'яна алюмінієва стінна панель

Дерев'яна алюмінієва стінна панель

Специфікація: налаштована

Товщина: зазвичай 1.5-3.0 мм

Обробка поверхонь: термотрансферний друк

Сировина: алюмінієвий сплав серії 1100, 3003, 5257, 6061

Країна походження: Guangdong China

Відомості про продукт

Гуандун Bahe будівельних матеріалів Co., Ltd була присвячена інновацій, як важливий показник розвитку компанії. Ми представляємо італійську технологію переробки деревини, працюємо та розвиваємо індивідуальність алюмінієвих панельних виробів з деревини. Високоякісний чудовий візерунок, колірна текстура реалістична, зносостійкий візерунок, відповідають вимогам ринку для алюмінієвої панелі деревини та сприяють розвитку галузі.

Основна функція алюмінієвої панелі деревини - це декоративний ефект будівлі. Це може захистити стіну, посилити міцність стіни, міцність, подовжити термін служби стіни, а також покращити використання функції стіни. Дерев'яні алюмінієві плити з зерна можуть також покращити ізоляцію стін та звукоізоляцію, підвищити художній ефект будівлі, прикрасити навколишнє середовище. Зручна установка дозволяє значно скоротити тривалість оформлення будівлі.

Алюмінієва панель із деревного зерна стала новим матеріалом для захисту навколишнього середовища, і в даний час все більше і більше проектів застосовуються алюмінієва панель із деревного зерна в сучасній внутрішній та зовнішній обробці.


5 节点 图 标题 .png

1, сталевий кронштейн Деревина алюмінієва стіна панель-1.jpg


2, гвинт розширення


3, Саморізний гвинт


4, ангел сталь


5, заклепка з закріпленням


6, алюмінієвий кронштейн


7, алюмінієва панель


Деревне зерно Алюмінієва стінка-2.jpg


广州保利国际贸易中心7.JPG广州保利国际贸易中心 (31).JPG
15 联系 方式 2.jpg


Розслідування