Візерунок друк алюмінієвої панелі

Візерунок друк алюмінієвої панелі

Специфікація: індивідуальні

Товщина: зазвичай 2,5-6,0 мм

Поверхнева обробка: поліестер з порошковим покриттям, PVDF покриттям, Термотрансферні друк, Мармуровий ефект лікування

Сировина: алюмінієвого сплаву 1100, 3003, 5257, 6061 серія

Країна виробник: Китай Гуандун

Відомості про продукт

Візерунок друкованих алюмінієвої панелі є ще один продукт мистецтва після підлоги з алюмінієвої панелі, атипова алюмінієвої панелі облицювання вийшли, це в основному втілюють на поверхні на декоративні, вигляд є вишуканим, візерунки багата і кольору текстури реалістичний і ясно, що відповідають різних художнього вираження архітектурний декор. Через стіни шаблонів проектування для сегментації обробки і сплайсинг установки це досягти ефекту візерунок великої площі.

Візерунок друку алюмінієвої панелі металевого листа само, як і інші види алюмінієвої панелі, металеві гнуття можуть бути перероблені в різних складної форми.

Сіаню в міжнародному розширений обробки обладнання, матеріали, Зрілі технології, можуть зустрітися різних будівельних проектів на алюмінієвої панелі необхідні художні елементи друку, в той же час, поверхні моделі є більш докладні і міцного ефект.

Для поверхневої обробки візерунок друку алюмінієвої панелі спочатку ми буде спрей основні фарба для першого шару, то через Термотрансферні технології пальто потрібний шаблон на алюмінієвої панелі. Це може бути вільно дизайн шаблон, він широко використовується в сучасні прикраси через його гнучким і унікальна особливість.


1:Keel underbedPattern Printing Aluminum Panel-1.jpg


2:Alum квадратна дужка


3:Self буріння гвинти


4: Заклепка з потайною головкою


5:2. 0 мм алюмінієвої панелі


13 我们的工厂3.jpg


15联系方式2.jpg


Розслідування