Гачок алюмінієвої панелі

Гачок алюмінієвої панелі

Специфікація: індивідуальні

Товщина: зазвичай 1,5-3,0 мм

Поверхнева обробка: поліестер з порошковим покриттям, PVDF покриттям, Термотрансферні друк, Мармуровий ефект лікування

Сировина: алюмінієвого сплаву 1100, 3003, 5257, 6061 серія

Країна виробник: Китай Гуандун

Відомості про продукт

Гак на алюмінієвої панелі на поверхні є плоскою, з одностороннім паралельних Кіль гачок структурою. Панелей спільних впорядкованого через кіль, роду критий алюмінієвої Стельові панелі. Це з гладкою поверхнею, односпрямований паралельно підключили Кіль структури і унікальний дизайн, він може добре контролю діяльності між пластинами та забезпечення розрив між пластинами тісно є пласкі і гладкі. Кожен шматок панелі ridge ясно, різні по ширині можна домогтися різноманітних комбінаціях.

Гак на панелі алюмінієві продукт системи структурована, щедрим і компактний домовленості, це б збільшило перегляду простору, відчуває себе сильним почуттям сучасних. Це з характерною рисою вогнезахисних, захисту від корозії, поліетиленові переваги і просте збирання та розбирання, легко будівництвом і обслуговуванням.

Колір може бути налаштовані і перфоровані причіпна критий алюмінієвої панелі облицювання широко використовується в високим офісних приміщень, лікарнях, аеропорти, клубів, банків, торгових центрів, конференц-залів, експериментальних номери, виставкових залів та інших місцях.


1、8mm висить полюсHook On Aluminum Panel-1.jpg


2、Hanging частини 50 основних Кіль


3、Hanging частини гак на Кіль


4、50 основних Кіль


5、Z форму Кіль


6、Hook на панелі алюмінієві стелі

Hook On Aluminum Panel-2.jpg


IMG_6033.jpg  IMG_6132.jpg

广州云峰珠宝城.jpg  深圳滨海医院 (16).jpg
15联系方式2.jpg


Розслідування