Стовпець алюмінієвої панелі обшивки

Стовпець алюмінієвої панелі обшивки

Специфікація: індивідуальні

Товщина: зазвичай 2.0-3.0 мм

Поверхнева обробка: поліестер з порошковим покриттям, PVDF покриттям, Термотрансферні друк, Мармуровий ефект лікування

Сировина: алюмінієвого сплаву 1100, 3003, 5257, 6061 серія

Країна виробник: Китай Гуандун

Відомості про продукт

Стовпець алюмінієвої панелі облицювання налаштовується для внутрішнього і зовнішнього декоративного стовп. Стовпець алюмінієвої облицювання панелі є хороший arc подібні пластини матеріал. Вона може задовольнити потреби дизайнера для різних форм і узорів. Вона не може бути, замість того, щоб інші матеріали як вторинної переробки характер і ніякої шкоди навколишньому середовищу. Крім того, має клаптевих інсталяції продукту і безшовних способом і забезпечити, розрив між пластинами тісно пласкі і гладкі.

Облицювання внутрішніх стовпець алюмінієвої панелі становить основу оформлення інтер'єру, через матеріал обмеження традиційні мармуру, для стовпця прикраса стиль одноманітним, стовпець алюмінієвої панелі облицювання з металу майстерністю і насиченими кольорами Perfect вирішити цю проблему. Так з покращені екологічні характеристики і моделювання процесу, облицювання стовпець алюмінієвої панелі широко використовується. Відповідно до вимог різних дизайн він може переробляється в різні характеристики і поверхні, форму отвору, візерунок і ідеального ефекту світла.

Критий стовп алюмінієвої панелі є досягнення ідеальним способом дуги, форму, порожнисті дизайн. Вгору до 4 метрів довжини і ширини 1,5 метра, панелі можна розділити на однієї половини, одна третина, одна четверта ради відповідно до різних вимог прикраси дизайн критий.


Заклепка 1、POPColumn Aluminum Cladding Panel-1.jpg

2、Alum квадратна дужка

3、FOAM

4、Aluminum оболонка панелі

5、Self розмов гвинт

6、Sealant

7、Square сталевих труб

8、Angel sleel

Гвинти 9、Set

10、Expansion гвинтColumn Aluminum Cladding Panel-2.jpg


IMG_0560.JPG  IMG_3169.JPGIMG_9893.JPG  包柱铝蜂窝铝板3 - 副本.jpg
15联系方式2.jpgРозслідування