Анодований алюміній панелі

Анодований алюміній панелі

Специфікація: індивідуальні

Товщина: зазвичай 1,5-3,0 мм

Поверхнева обробка: Анодних окислення лікування

Сировина: алюмінієвого сплаву 1100, 3003, 5257, 6061 серія

Країна виробник: Китай Гуандун

Відомості про продукт

Анодований алюміній панелі, за допомогою струмопровідного Електроліт кислотний електролізу складових анода металеві поверхні окислених алюміній, породжених природно товсті і штраф Глинозем шар захисну плівку, яка не є додатковий шар, шар плівки оксиду не буде впасти. Вона вимагає високих технологій, щоб зробити кожен шматок анодований алюміній панель.

Технології обробки поверхні анодований алюміній панелей відрізняється від звичайного живопису технології, це за допомогою електричного струму, щоб електролізу струмопровідного електроліт, так що анода зроблено окислення алюмінієві металеві поверхні, в алюміній поверхні, вона виросте товстим шаром штрафу Глинозем захисну плівку, цей шар плівки оксиду не додатковий шар, не впасти.

Anodized алюмінієвої панелі з металу сильне почуття і анода лікування вигляд Панелі алюмінієві високою твердістю, до gem класу і скретч опору, Шпон Anodized алюмінію є сильним анти забруднення: легко чистої, простий захисту, ні відбитки пальців, простий, очищення, немає корозії строката.

В порівнянні з іншими критий облицювання алюмінієвої панелі, це буде більш розкішний і використовується в High-End камер, аеропорт, конференц-залів, виставкових залів та інших місцях.


Заклепка 1、POPAnodized Aluminum Panel-1.jpg

2、Alum квадратна дужка

3、FOAM

4、Aluminum оболонка панелі

5、Self розмов гвинт

6、Sealant

7、Square сталевих труб

8、Angel сталі

Гвинти 9、Set

10、Expansion гвинт
Anodized Aluminum Panel-2.jpg


888A0750.jpg  广州万达广场 (8).jpg

IMG_6744.JPG  广州云峰珠宝城 (16).jpg
15联系方式2.jpg


Розслідування