Алюмінієва сітка панелі

Алюмінієва сітка панелі

Специфікація: налаштована

Товщина: настроюється

Поверхневе оброблення: поліефірне порошкове фарбування, покриття з ПВДФ,

Сировина: алюмінієвий сплав серії 1100, 3003, 5257, 6061

Країна походження: Guangdong China

Відомості про продукт

Панель із алюмінієвої сіткою - це використання алюмінієвої плитки завдяки штампуванню, що простягається від діамантованого отвору з пластинчатою сіткою. Алюмінієва сітчаста панель має високу прозорість світла, не тільки може відігравати дуже непогану роль у оформленні щита, але також показує оригінальну архітектурну красу.

Панель алюмінієвих сітчастих панелей має величезний характер, що робить сильний візуальний вплив, структура міцна; в той же час забезпечують різні оптичні та акустичні ефекти, це сприяє запалюванню дизайнерського натхнення конструктора. Можна налаштувати розмір сітки алюмінієвої сітки та щільність сітки. Алюмінієва панель обробки, об'єднана з необхідною алюмінієвою рамою, може гарантувати, що твердість всієї плати може досягти гарного плоского ефекту.

Алюмінієві сітчасті панелі утворюються в ромбовій дірі шляхом перенесення та розтягування алюмінієвим сплавом. Вона є рівною і прямий у виді, хороша продуктивність у теплоізоляції, вогнестійкість і quakeproof. Також алюмінієві сітка твердих панелей має відмінне світло, щоб показати красу оригінального будинку. І використовується у підвісному стелі, зовнішній і внутрішній декор та тренажерний зал і т. Д.


1, сталевий кронштейн Алюмінієва сітка Panel-1.jpg


2, гвинт розширення


3, Саморізний гвинт


4, ангел сталь


5, заклепка з закріпленням


6, алюмінієвий кронштейн


7, алюмінієва панель

Алюмінієва сітка панель-2.jpg


1.jpg3.jpg

F1_vvip_lobby2.jpgIMG_6047.jpg深圳书城 (20).JPG
15 联系 方式 2.jpg


Розслідування