PVDF покриттям алюмінієвої панелі соти

PVDF покриттям алюмінієвої панелі соти

Специфікація: індивідуальні

Товщина: індивідуальні

Поверхнева обробка: PVDF покриттям, поліестер порошковим покриттям, hermal передачі друку, Мармурового ефекту лікування

Сировина: алюмінієвого сплаву 1100, 3003, 5257, 6061 серія

Країна виробник: Китай Гуандун

Відомості про продукт

PVDF покриттям алюмінієвої соти панелі технології виготовлення є авіаційної промисловості. Це широко в Зовнішня стіна прикраса з його добре довговічність і високою міцністю. Панелі алюмінієві соти не тільки міцний, але також має відмінну зведеності. Стільник алюмінієві композитні панелі можуть бути складеними і гнучким, а також мають хороші обробки продуктивність. Крім того, існують різні варіанти обробки поверхні для вашого запиту. Панелі в основному приймає фторуглеродних панелі попередньо покриттям алюмінієвих панелей. Критичною точкою для фторуглеродних попередньо рол покриттям алюмінієвої панелі в тому, що використовує метод безперервного роликові покриття обробити, покриття алюмінієвої панелі є одноразову Готово. Таким чином, з відмінним квартира в покриття позитивні якості, він може тримати зовнішніх стін будівель яскраві кольори протягом тривалого періоду часу. Після того, як довго буде піддаватися сонце і дощ або промислових відходів газів, забруднення, очевидно можна виявили, що на

Перед roll покриття алюмінієвих панелей є яскравіше, ніж обприскування покриття алюмінієвих панелей, який має хороше зчеплення і атмосферостійкість.

Особливості PVDF покриттям соти алюмінієвої панелі: вогонь 1, 2, 3 корозійно стійкі, захист навколишнього середовища 4, високим ступенем плоскі 5, легко демонтувати і зібрати.


PVDF Coated Aluminum Honeycomb Panel-1.jpg

PVDF Coated Aluminum Honeycomb Panel-2.jpg


FILE0000 (2369).jpg  FILE0000 (2408).jpg

蜂窝铝板.jpg 氟碳蜂窝铝板.png 广州云峰珠宝城 (11).jpg11 我们的工厂标题.jpg
Розслідування