Колонка алюмінієва стільникова панель

Колонка алюмінієва стільникова панель

Специфікація: налаштована

Товщина: настроюється

Поверхневе оброблення: Покриття з ПВДФ, Поліефірний порошковий покрив, Друк на основі Hermal, обробка мармуровим ефектом

Сировина: алюмінієвий сплав серії 1100, 3003, 5257, 6061

Країна походження: Guangdong China

Відомості про продукт

Колонка Алюмінієва стільникова панель - це один з представницьких матеріалів із декору інтер'єру та зовнішнього стовпа. Склад продукту:

1. На передній панелі алюмінію використовується високоякісна пластина алюмінієвого сплаву для підкладки, товщина якої становить 0,7 ~ 1,2 мм.

2. На нижній панелі алюмінію використовується високоякісна пластина алюмінієвого сплаву для підкладки, товщина 0,5 ~ 1,0 мм.

3. Корпус з алюмінієвим стільником використовує матеріал серцевини з ядром з гексагональним алюмінієм, товщина алюмінієвої фольги становить 0,04 ~ 0,07, довжина боці 5-6 мм.

4. Клей - це двокомпонентна полімерна епоксидна плівка та епоксидна смола.

Колонка алюмінієва стільникова панель має такі переваги, як висока міцність, легка вага, добре рівномірність, протипожежна стійкість, звукоізоляція, теплоізоляція, відмінна стійкість до атмосферних умов, хороша шероховатость поверхні та легко чистити. Панелі алюмінієвих стільникових покриттів з різними характеристиками та розмірами мають надзвичайно високу прямолінійність і мають перевагу нелегко викривляти і може досягти найвищої інтенсивності та опір згину з найменшою вагою, що є незрівнянним у порівнянні з іншими матеріалами, що робить його в даний час переважним матеріалом легкої ваги в будівельній галузі. Колонка Алюмінієва стільникова панель широко застосовується у оформленні стійки для зовнішнього і внутрішнього приміщення.


Колонка алюмінієва стільникова панель-1.jpg

Колонка алюмінієва Honeycomb Panel-2.jpg


5.jpg6.jpg

IMG_2223.JPGIMG_3444.JPG深圳机场 (50).jpg11 我们 的 工厂 标题 .jpgРозслідування