Бамбукова алюмінієва стільникова панель

Бамбукова алюмінієва стільникова панель

Специфікація: налаштована

Товщина: настроюється

Обробка поверхонь: бамбуковий комплекс

Сировина: алюмінієвий сплав серії 1100, 3003, 5257, 6061

Країна походження: Guangdong China

Відомості про продукт

3 产品 特征 标题 .png

Бамбуковий алюмінієвий стільниковий панель - це новий вид зелених декоративних матеріалів. Алюмінієва панель та бамбуковий матеріал ідеально поєднуються завдяки німецькій передовій композитній технології та високоміцній термопластичній композиції для клейових систем, структура продукту є твердою, і її нелегко вийти.

Зважаючи на природу, захист навколишнього середовища, захищаючи зелене оформлення та підкреслюючи стійкий розвиток сьогоднішнього дня, алюмінієві стільникові панелі зі своїми унікальними характеристиками, відмінною внутрішньою якістю та приємною природною текстурою стали основними виробами сучасних декоративних матеріалів.

Бамбуковий алюмінієвий стільниковий панель зелений, повертається до природного декоративного ефекту, був відданий перевагу вітчизняному та іноземному будівництву, широко використовується в архітектурному оформленні. Компанія Bahe надає різну бамбукову стрічкову алюмінієву стільникову дошку, специфікації товщини та вибір бамбукового стилю шкіри, відповідно до вимог товщини панелі, товщини стільникових стінок і так далі, виготовляють індивідуальні бамбукові алюмінієві стільникові панелі. Це головний декоративний виріб в наш час з його природою і нешкідливою рисою. Завдяки відмінним характеристикам звукоізоляції, теплоізоляції, вогнезахисту та високої вітростійкості, алюмінієва композитова стільникова панель широко застосовується для оформлення інтер'єру та зовнішнього вигляду.


5 节点 图 标题 .png

1, висячий полюс M8 Бамбуковий алюмінієвий стільник Panel-1.jpg


2, заклепка


3, Алюмінієві стільникові панелі


4, спільне


5, спеціальна алюмінієва смужка


Бамбуковий алюмінієвий стільниковий панель-2.jpg


4.jpg虎门国际购物中心 (19).jpg

虎门国际购物中心 (20).jpg深圳华润1234  (18).jpg竹铝蜂窝板.png11 我们 的 工厂 标题 .jpgРозслідування