Перфорована стелька з оцинкованої сталі

Перфорована стелька з оцинкованої сталі

Специфікація: налаштована

Товщина: зазвичай 1.0-1.5 мм

Поверхневе оброблення: поліефірне порошкове покриття, покриття з ПВДФ

Сировина: алюмінієвий сплав серії 1100, 3003, 5257, 6061

Країна походження: Guangdong China

Відомості про продукт

Перфорована оцинкована сталева стеля гідна, структурована, має високу твердість, високу стійкість і не падає з часом. Система оцинкованої стельової стелі виглядає товстим і з високою гладкістю. Він має два шаблони. Один рівний, а інший перфорований. Перфорований має стиль круглого утримання, квадратне утримання, призматичне отвір, прямокутник, сливове отвір тощо. Крім того, його можна налаштувати за специфікацією та кольором.

Перфорована оцинкована сталева стеля може бути готова поверхня порошкового покриття, розпилення фарби або фарбування пофарбованим фарбою. Люди можуть вибрати відповідний лаконічний спосіб на основі фактичного використання середовища.

Перфорація стельової оцинкованої сталі займає все більшу частку ринку в майбутньому. Згідно з національною енергетичною стратегією, оцинкована сталева плита широко використовується, оскільки залізний ресурс і сталева пластина інтенсивніше, ніж алюміній. На міжнародному ринку, перфорована оцинкована сталева стеля застосовується на високому майданчику для своєї прекрасної та рівної поверхні. Хоча існують високі стандарти для декорування стелі, але Перфорована оцинкована сталева стеля і відповідають вимогам.

Компанія Bahe викриває найважчу техніку, щоб зробити стелю рівною і виглядати як дзеркало. Виготовлення стелі за допомогою найвищої технології, хорошої обробної установки та багаторічного досвіду, продукт компанії Bahe може стати випробуванням часу.


1,8 мм висячий полюс перфорована оцинкована сталева стеля-1.jpg

2, підвісні частини з 50 основних кіл


3,50 основний киль


4, підвісні частини Z-образного килу


5, Z-образний киль


6, Z-подібна алюмінієва стеля


перфорована оцинкована сталева стеля-2.jpg


钢板 天花 (1) .jpg

钢板天花 (2).JPG
16 联系 信息 3.jpg


Розслідування