Краплі води екран стелі

Краплі води екран стелі

Специфікація: індивідуальні

Товщина: зазвичай 0,8-1,2 мм

Поверхнева обробка: поліестер порошковим покриттям, Термотрансферні друку

Сировина: алюмінієвого сплаву 1100, 3003, 5257, 6061 серія

Країна виробник: Китай Гуандун

Відомості про продукт

Стелі екран краплі води любить airborne прекрасний краплі дощу. Структура є простий, він зробив з алюмінієвого лиття екструзії, це важко і прямолінійність добре. Установка структури є Кіль кліп в структурі. Цей лінійних стелі металеві має переваги unitive висоти, впорядковане аранжування та прозорий структури. Це зазвичай застосовується для торгового центру.

Води падіння екрані стелі має зручний установки системи, це легко встановити і ремонт виникали пожежне обладнання, кондиціонування повітря і лампа пристрою. Такого роду стелі широко використовується в громадські та відкритим місці, наприклад, станції метро, супермаркету, аеропорт, розваги, виставковий зал і так далі.

Краплі води екран стелі має переваги чіткі лінії, яскраві системи, різних кольорів і почуття сильної бачення. Можна налаштувати на різній висоті, залежно від ваших потреб.

Компанія Сіаню зробити дивовижні води, залиште стельові екрану, яка є гнучкою, щоб підтримувати. Стеля можна приховати Кіль та інші об'єкти, які роблять короткий і модні ефект.


water drop screen ceiling-1.jpgwater drop screen ceiling-2.jpg


广州保利国际贸易中心4.JPG 广州保利国际贸易中心8.jpg

Розслідування