S-подібний алюмінієві стелі

S-подібний алюмінієві стелі

Специфікація: ширина s300 мм

Товщина: зазвичай 0,8-1,2 мм

Поверхнева обробка: поліестер порошковим покриттям

Сировина: алюмінієвого сплаву 1100, 3003, 5257, 6061 серія

Країна виробник: Китай Гуандун

Відомості про продукт

S-подібний алюмінієві стелі має унікальний дизайн, Екстра-міцне візуального ефекту 3D, використовуючи виділений вітер стійкі Кіль для установки, кожен кліп покликана бути вітрозахисний. Це міцний і більше підходить для підлогового прикраси, особливо для АЗС. Алюміній смуги стелі має характеристика утеплювач, цвіль доказ і легку вагу.

S подібний алюмінієві стелі має хороший сплаву сировини та високоточні зробити поверхню більше плоским панелі. Крім того, міжнародним брендом фарба може забезпечити ефект на стелі і все життя. Її також можна назвати алюмінієвий вітрозахисний підвісна стеля, який часто використовується в автозаправних станцій, оскільки вона має характеристики вогнетривке, легка вага і стійкий встановлення системи.

S подібний алюмінієві стелі широко використовується в АЗС, автобусної станції, аеропорт та торговий центр. Доцільно використовувати у великих і відкритих громадському місці. Беззастережну готової ефект може бути викликана погано панелі або Кіль, тому дуже важливо проаналізувати гарної якості панелі та встановлення системи. Сіаню компанія може задовольнити високий стандарт попит.


1、M8 оцинкованої висячі полюсs-shaped aluminum ceiling-1.jpg


2、Hanging частини 50 Міан Кіль


3、S форму Кіль


4、50 основних Кіль


5、Hanging частини Кіль S-форми


6、S форму стельові алюмінієві


s-shaped aluminum ceiling-2.jpg


221462627330726584.jpg  IMG_6128.JPG

IMG_6137.JPG  汽车加油站 (2).JPG

Розслідування