Алюмінієва стільникова панель

Алюмінієва стільникова панель

BAHE Building Materials Co., Ltd. Високоякісні алюмінієві соєві панелі для зовнішньої стіни та інтер'єру інтер'єру, транспортна та суднобудівна промисловість. Алюмінієва стільникова панель - це сендвіч-панель, з'єднана з облицювальним матеріалом і з алюмінієвим ядром між алюмінієвим листом. Він пропонує високі механічні властивості і хорошу вогнестійкість.

Відомості про продукт


СПЕЦИФІКАЦІЇ

BAHE Building Materials Co., Ltd. Високоякісні алюмінієві соєві панелі для зовнішньої стіни та інтер'єру інтер'єру, транспортна та суднобудівна промисловість. Алюмінієва стільникова панель - це сендвіч-панель, з'єднана з облицювальним матеріалом і з алюмінієвим ядром між алюмінієвим листом. Він пропонує високі механічні властивості і хорошу вогнестійкість.алюміній-стільниковий-обшивка-панель-1.jpg

алюміній-стільниковий-обшивка-панель-2.jpg


Матеріал особи: алюмінієвий сплав або нержавіюча сталь

Товщина: 5 мм ~ 100 мм

Розмір: можна налаштувати (макс. Розмір: 2000 x 3000мм)

Оздоблення: фторуглецеві, покриття, дзеркала, анодований, деревне дерево, поліграфія, кам'яний малюнокПРОЦЕС І ЯКІСТЬ

Сертифікація ISO9001: 2008

BAHE закінчив безліч проектів таких офісних будівель, приміщень для проведення засідань, видатної стіни, hoteml, використовуючи алюмінієві стільникові звукопідсистему акустичної та теплоізоляції.УПАКОВКА І ДОСТАВКА

упаковка: фанерні коробки вкладені захисною формою

leadtime: 7 ~ 15 робочих днів або залежить від якості продукту


НАША КОМПАНІЯ

Рішення BAHE є архітектурним металевим підрядником, а виробник працює переважно в провінції Гуандун, Китай. BAHE була заснована в 2010 році і з тих пір будує все більшу кількість відданих ustomers. Місія BAHE полягає в тому, щоб привернути старий світ майстерності та безкомпромісну увагу деталей до кожного проекту, якому воно довірено. BAHE тяжіє до проектів, які більшість інших компаній ухиляються. BAHE не шукає великих обсягів, повторюваних проектів, але досить середніх проектів, які вимагають великої оцінки дизайнерів.

Реакції BAHE типовими клієнтами є генеральними підрядниками та іншими підрядниками та фабрикантами, які бажають обслуговувати своїх клієнтів з абсолютно найкращим можливим продуктом, приносить їм рішення BAHE про допомогу в певних предметах, які потребують особливої уваги.


Розслідування