Лежав у металеві підвісна стеля

Лежав у металеві підвісна стеля

Специфікація: 300 * 300 600 * 600 600 * 1200 300 * 1200 мм або персоналізованих

Товщина: зазвичай 0,5-1,2 мм

Поверхнева обробка: поліестер порошковим покриттям

Сировина: алюмінієвого сплаву 1100, 3003, 5257, 6061 серія

Країна виробник: Китай Гуандун

Відомості про продукт

3 产品特征标题.png

Лежав у металеві помилкових стелі виготовлений з високого якість алюмінієвого сплаву, використання сучасних матеріалів, вирівнювання і стиснення, щоб гарантувати, що закінчили алюмінієвої панелі формувати стабільності, площинність і точності розмірів процесу лиття під тиском.

Панелі можна налаштувати характеристики і те ж саме товщину та колір на панелі. Стеля алюмінієва лежав у має простота монтажу систем, які надають клієнтам акуратний зовнішній вигляд, проста і сповнена зміни стелі ефект.

Як швидко розвивається галузі будівництва прикраси, лежав у металеві підвісна стеля широко використовується в лікарні офіс туалету, лабораторії, лобі і розважального центру, і т. д. У порівнянні з традиційних металевих підвісна стеля, це плоский і стійкий установки ефекту. Існують деякі величезні вимоги відповідно до світло пристрій і пожежне обладнання для забезпечення високого стандарту ефект.

Сіаню компанія має повністю рішення для офісу проекту нагород. Не тільки, щоб розглянути питання про розміщення лежав у металеві підвісної стелі, а також відповідності здійснених на пристрій стану повітря, лампа, вентиляційних систем, електричні дроти та пожежне обладнання.

Сіаню компанія спеціалізується на виробництві алюмінію площі стелі. Є кілька рішень для надання професійних послуг і технологій.


5 节点图标题.png

lay-in metal false ceiling.jpg


1、8mm висить полюс


2、Hanging частини 50 основних місті kell


3、50 основних Кіль


4、Hanging частин трикутник Кіль


5、Triangle Кіль


6、Clip в стельові алюмінієвіlay-in metal false ceiling-2.jpg


7 相关案例标题.png

IMG_8456.JPG

IMG_1792_副本.jpg

IMG_3677_副本.jpg


9 合作伙伴标题.jpg

10 合作伙伴2.jpg14 联系信息标题.jpg


Розслідування