Деревина з алюмінієвої стелі

Деревина з алюмінієвої стелі

Специфікація: налаштована

Товщина: зазвичай 0.5-1.2 мм

Поверхневе оброблення: поліефірне порошкове фарбування, термотрансферний друк

Сировина: алюмінієвий сплав серії 1100, 3003, 5257, 6061

Країна походження: Guangdong China

Відомості про продукт

Лісова алюмінієва стеля - це свого роду модний стеля. Він замінює дерев'яну дошку і стає екологічною стелею. Порівняйте з дерев'яною дошкою, алюмінієвий стелю деревини має перевагу легкої ваги, вологостійкості, теплоізоляції та корозійної стійкості. Дерев'яне алюмінієва стеля широко використовується в готельному та торговому центрі, тому що це приваблива і природна.

Дерево-алюмінієві стелі стали популярними в ці роки завдяки прямолінійному типу, відкритій рамі, різнобарвному та гнучкому дизайну. Дерево-алюмінієві стелі мають акуратний і ясний шар, щоб показати стильний та стильний стиль. Крім того, такий тип стелі дуже простий в установці та демонтажі.

Дерево-алюмінієві стелі можуть бути налаштовані довжиною в межах 6 метрів. Доступна товщина становить від 0,5 мм до 1,2 мм. Поверхня, оброблена деревним зерном, має перевагу чіткого та яскравого зерна, чудової атмосферної стійкості, вогнестійкості та екологічності.

Компанія Bahe робить точність та поверхню досконалості, як стандарт перевірки, для отримання високоякісного алюмінієвого стелі деревини для замовника. Bahe вводить в технологію Італії передачу деревного зерна для забезпечення краєвиду стелі, відмінної погодної стійкості, корозійної стійкості та довговічності.


1,8 мм висячий полюс дерево зерна алюмінію стелю-1.jpg


2, киль U-подібної алюмінієвої перегородки


3, U-shaped алюмінієва перегородка cellingдерево зерно алюмінієва стеля-2.jpg


虎门国际购物中心 (10).jpg虎门国际购物中心 (25).jpg

惠州华贸中心 (36).JPG惠州华贸中心 (54).JPG惠州华贸中心.JPG

Розслідування