Вигнутий алюмінієвий стельовий дефлектор

Вигнутий алюмінієвий стельовий дефлектор

Специфікація: налаштована

Товщина: зазвичай 2.0-3.0 мм

Поверхневе оброблення: поліефірне порошкове фарбування, термотрансферний друк

Сировина: алюмінієвий сплав серії 1100, 3003, 5257, 6061

Країна походження: Guangdong China

Відомості про продукт

Вигнута перегородка алюмінієва стеля має гарний вигляд. Його можна поєднувати з різним декоративним стилем, створювати різні візуальні ефекти. Ця стеля підходить для декорування стелі та стін. Його легко встановити та сумісно з іншими матеріалами. Металевий перегороджувальний стель має виняткову особливу криву форму, яку можна підігнати до будь-якого криволінійного ефекту, який ви хочете. Це може отримати художній ефект і зробити будівлю більш пишною.

Вигнутий перегородчатий алюмінієвий стілець широко використовується в стелі та фонових прикрашаннях стін. Унікальний ефект підходить для торгових центрів та виставкових залів тощо.

У порівнянні з плоскою нетиповою алюмінієвою панеллю, алюмінієва стеля з вигнутими перегородками демонструє художній ефект за різними характеристиками та довжиною, що робить простір більш простором.

Вигнутий перегородчатий алюмінієвий стель може складатися з різних стилів на основі різного вибору кольору. Дивний візуальний ефект відповідає спеціальній концепції дизайнера. Стеля дуже популярна за своєю характеристикою вогнетривкої, гарна вентиляція та довговічність.

Вигнуті перегородчасті алюмінієві стелі рекомендовані дизайнерами і з'являються в самих грандіозних конструкціях.


1,8 мм висячий полюс вигнуті перегородки алюмінію стеля-1.jpg


2, киль U-подібної алюмінієвої перегородки


3, U-shaped алюмінієва перегородка celling
вигнута перегородка алюмінієва стеля-2.jpg


4.jpg广州市新图书馆 (3).jpg

广州市新图书馆7.jpg广州太阳新天地3.jpg广州 太阳 新天地 4.jpg


Розслідування